Miyosmart: Revoluční řešení pro dětskou myopii – nyní 1+1 gratis!

Říj 31, 2023

Má vaše dítě potíže vidět vzdálené objekty? Pokud ano, může se jednat o myopii, neboli krátkozrakost. Tato oční vada může způsobovat problémy se soustředěním ve škole a při sportu. Pokud se neléčí, může vést k vážným očním komplikacím, jako je odchlípení sítnice, glaukom či myopická makulární degenerace.

Děti dnes tráví více času než kdy jindy před digitálními obrazovkami – televizí, tablety a chytrými telefony. Tento nadměrný čas před obrazovkami může negativně ovlivnit jejich zrak. Existují však jednoduché kroky, které mohou rodiče podniknout, aby udrželi oči svých dětí zdravé: pravidelné návštěvy očního lékaře, dlouhodobý pobyt venku alespoň 2 hodiny denně a pravidelné přestávky při používání digitálních zařízení.

Péče je nejen v brýlových čočkách. Prvním krokem jsou pravidelné návštěvy očního lékaře, pro včasný záchyt problémů a brzké řešení. Dalšími a neméně důležitými kroky je co nejdelší pobyt dětí venku, alespoň 2 hodiny a přestávky při práci na digitálním zařízení. Připomínejte svému dítěti pauzy od digitálních zařízení (sledování tabletu nebo mobilu) a aktivit na blízko (učení, čtení knížky). Povzbuzujte ho k dodržování pravidla 20–20–20 – každých 20 minut se alespoň 20 sekund dívat na objekt vzdálený alespoň 20 stop (6 metrů).
Pokud má vaše dítě předpoklad ke krátkozrakosti nebo již pozorujete nějaké obtíže, neváhejte a navštivte očního lékaře nebo se o postupu přijďte poradit k nám do oční optiky Eurooptik. U dětí do 15 let není v kompetencích optometristů stanovovat dioptrické hodnoty, ani rozkapávat oči, proto vaše cesta povede k lékaři. Včasné určení diagnózy a dřívější záchyt problémů vede vždy k lepšímu výsledku, čím dříve se začne myopie řešit, tím lépe. Progrese se zpomalí a do budoucna nebudou dioptrické hodnoty vysoké tak, jako by byly bez korekce MiYOSMART čočkami.

Brýlové čočky MiYOSMART od HOYA Lens CZ jsou inovativní díky technologii D.I.M.S. Tyto čočky mají dvě zóny – segmentovou funkční zónu ve tvaru včelí plástve, která zpomaluje progresi myopie, a centrální zónu pro jasné vidění. Vypadají jako běžné čočky, ale poskytují vašemu dítěti lepší péči o zrak. Dětské brýle vypadají jako běžné dioptrické čočky, jsou odolné, pevné a bezpečné. S vhodně vybranou obrubou je to pak ta nejlepší kombinace pro péči o zrak vašich dětí.

Chránit oči dětí před UV zářením je nezbytné. Tradiční sluneční brýle nemusí zpomalit progresi myopie, ale v naší oční optice Eurooptik nabízíme sluneční a samozabarvovací čočky MiYOSMART, které kombinují ochranu proti UV záření a korekci myopie.

Miyosmart nyní v akci 1+1 gratis!

Ve spolupráci s s firmou HOYA LENS pro podporu produktu lze nyní získat druhý pár brýlí se samozabarvovacími nebo slunečními čočkami Miyosmart zdarma! Pokud děti nosí speciální tmavé brýlové čočky během venkovních aktivit, jejich zorničky se rozšiřují více, než kdyby používaly průhledné MiYOSMART. Podle evropské studie bylo zjištěno, že tento produkt účinněji snižuje riziko progresivní krátkozrakosti u dětí s rozšířenými zorničkami. Využitím akce Miyosmart 1+1 zdarma ušetříte více než 9 000 Kč, tak neváhejte a navštivte nebo kontaktuje nejbližší optiku Eurooptik ještě dnes!

Další články

Email

eurooptik@seznam.cz

Partnerské prodejny

Adresa

Žižkovo nám. 120/2
Prostějov, 796 01
Česká republika