🌞 Připravte se na léto s novou kolekcí slunečních brýlí! 🌞

Objevte širokou nabídku slunečních brýlí v naší optice! Naše nová kolekce přináší moderní designy a kvalitní UV ochranu, které zajistí 100% ochranu a styl pro vaše oči. Nabízíme značky jako Polaroid, Guess, Invu, Christie, Gant, Harley Davidson, Ray Ban, Carrera, Gigi Studio, Marc Jacobs a Horsefeathers. Sluneční brýle z naší kolekce jsou ideální pro letní prázdniny, dovolené a kulturní akce. Navštivte naši optiku a vyberte si z naší široké nabídky slunečních brýlí, které jsou dostupné ve všech našich prodejnách.

Brýle pro řidiče HOYA EnRoute nyní se slevou -35%🛣️👓

Dobré vidění na cestách je klíčem k bezpečné jízdě. Brýlové čočky EnRoute od HOYA jsou speciálně navrženy pro řidiče. Díky technologii HOYA TrueForm Design a speciálnímu Drive AR filtru, který snižuje odrazy a oslnění, si užijete jasnější vidění i za špatných světelných podmínek.

Čočky EnRoute jsou dostupné ve dvou variantách: jednoohniskové a progresivní. Progresivní čočky EnRoute zajišťují plynulé přechody mezi pohledy na vozovku, palubní desku a zpětná zrcátka. Navštivte naši optiku a využijte slevu -35 % na brýlové čočky EnRoute!

Akce platí do 31.7.2024 na všech našich pobočkách kromě outletu v Prostějově (OC KUBUS Plumlovská).

 

Jarní sleva – 500 Kč po celý květen! Přijďte a vyberte si pestré modely obrub značky Visible.

Jaro je tady a s ním i naše lákavá nabídka! Neodolatelná sleva -500 Kč na obruby od značky Visible vám přináší nejen kvalitu, ale i barevnou pestrost pro váš každodenní look. Staňte se středem pozornosti s unikátním stylem, který nabízí právě Visible. Platí na všechny modely od 2 090 Kč před slevou. Akce platí do 30.6.2024 na všech našich pobočkách kromě outletu v Prostějově (OC KUBUS Plumlovská).

 

Kontaktní čočky 1+1 ZDARMA. 👀

Při koupi sférických kontaktních čoček Ultraflex® Premier dostanete zdarma Ultraflex® Plus 1 Day. Platí i na privátní značky Biofinity + Clariti, Medivue Premier + Medivue Clear, Ultraflex Premier + Ultraflex Plus. Foto produktů je ilustrační. Akce trvá do 31. července 2024. Navštivte naši optiku ještě dnes!

 

🔺-35% sleva na samozabarvovací skla + skla s ochranným filtrem
s nejodolnější úpravou na světě.

Samozabarvovací skla mají výhody brýlí 2 v 1, aniž byste museli dělat kompromisy.☀️ Navíc je nyní můžete v naší optice sehnat s atraktivní slevou. Užijte si pohodu bez kompromisů s nejodolnější povrchovou úpravou na světě a pořiďte si samozabarvovací brýlová skla na některé naší pobočce za výhodnou cenu. Sleva se vztahuje na všechny typy samozabarvovacích skel + skel s ochranným filtrem (skla ve všech materiálech, designech, povrchových úpravách, sportovních i multifokálních). Ideální volba také pro brýle do auta nebo práce u počítače. Měření zraku ZDARMA při kompletní zakázce. Akce platí od 1.3. – 30.6.2024. Více informací a podmínky na prodejnách. 

🔺-35% sleva na samozabarvovací skla + sleva -35% na vybrané obruby | Outlet Prostějov.

Zvýhodněná nabídka -35% na moderní samozabarvovací skla a sleva -35% na vybarné obruby v našem outletu v Prostějově – Plumlovská. Užijte si pohodlný život bez kompromisů díky nejodolnější povrchové úpravě na trhu a pořiďte si samozabarovací brýlová skla za výhodnou cenu. Tyto skla spojují výhody klasických dioptrických brýlí s inovativní technologií samozabarvení, a to vše bez nutnosti jakýchkoli kompromisů. Navíc nyní máte možnost zakoupit vybrané brýlové obruby s atraktivní slevou. Nabídka platí pro skla ve všech materiálech, designech, povrchových úpravách, a to jak pro sportovní, tak multifokální brýle. Ideální volba pro ty, kteří chtějí žít bez omezení. Skvělá volba také pro řidiče nebo ty, kdo pracují u počítače. Tato akce probíhá od 1. března do 30. června 2024. Více informací a podmínek naleznete přímo v naší outletové prodejně.

Partnerské prodejny

Adresa

Žižkovo nám. 120/2
Prostějov, 796 01
Česká republika