🔺-35% sleva na samozabarvovací skla + skla s ochranným filtrem
s nejodolnější úpravou na světě.

Samozabarvovací skla mají výhody brýlí 2 v 1, aniž byste museli dělat kompromisy.☀️ Navíc je nyní můžete v naší optice sehnat s atraktivní slevou. Užijte si pohodu bez kompromisů s nejodolnější povrchovou úpravou na světě a pořiďte si samozabarvovací brýlová skla na některé naší pobočce za výhodnou cenu. Sleva se vztahuje na všechny typy samozabarvovacích skel + skel s ochranným filtrem (skla ve všech materiálech, designech, povrchových úpravách, sportovních i multifokálních). Ideální volba také pro brýle do auta nebo práce u počítače. Měření zraku ZDARMA při kompletní zakázce. Akce platí od 1.3. – 30.6.2024. Více informací a podmínky na prodejnách. 

🔺-35% sleva na samozabarvovací skla + sleva -35% na vybrané obruby | Outlet Prostějov.

Zvýhodněná nabídka -35% na moderní samozabarvovací skla a sleva -35% na vybarné obruby v našem outletu v Prostějově – Plumlovská. Užijte si pohodlný život bez kompromisů díky nejodolnější povrchové úpravě na trhu a pořiďte si samozabarovací brýlová skla za výhodnou cenu. Tyto skla spojují výhody klasických dioptrických brýlí s inovativní technologií samozabarvení, a to vše bez nutnosti jakýchkoli kompromisů. Navíc nyní máte možnost zakoupit vybrané brýlové obruby s atraktivní slevou. Nabídka platí pro skla ve všech materiálech, designech, povrchových úpravách, a to jak pro sportovní, tak multifokální brýle. Ideální volba pro ty, kteří chtějí žít bez omezení. Skvělá volba také pro řidiče nebo ty, kdo pracují u počítače. Tato akce probíhá od 1. března do 30. června 2024. Více informací a podmínek naleznete přímo v naší outletové prodejně.

Sleva 30+20 % je ve vašich rukou! Ušetřete při nákupu oblíbených obrub a skel dle vaší volby. 

💰 Vaše sleva, vaše pravidla. Sleva 30+20 % je ve vašich rukou! Záleží jen na vás, jak ji využijete a kolik z nabízených procent budete chtít uplatnit na obruby a  kolik na skla. Garantujeme vám kvalitní brýlové obruby a skla, která poskytují maximální komfort a optimální viditelnost. Akce platí při zhotovení kompletní zakázky (obruba + skla) na všech našich pobočkách kromě otletu v prostějově (OC KUBUS Plumlovská).

 

Sleva -1000 Kč na všechny modely brýlí WOODYS

📣 Kvalita, elegance a dokonalý styl – to vše v jednom! Zjistěte, proč jsou brýle od značky WOODYS Barcelona synonymem pro špičkový design a precizní zpracování. Nezmeškejte tuto limitovanou akci a oživte svůj vzhled brýlemi, které spojují tradici a modernu s exkluzivní slevou 1000 Kč. Akce se vztahuje na všechny dioptrické brýle a sluneční brýle na všech pobočkách EUROOPTIK. 

 

Akce 1+1 zdarma na premiová multifokální skla! 1 pár skel od 3 990 Kč v outletové prodejně Eurooptik v Prostějově | OC KUBUS Plumlovská.

VYJÍMEČNÁ NABÍDKA! Dejte sbohem střídání brýlí a pořiďte se 1 pár multifokálních skel s cenou od 3 990 Kč.
Tato skvělá akce se vztahuje na všechna premiová multifokální a víceohnisková skla s indexem od 1,5. Záruka na návyk brýlí.
Vyberte si navíc brýlové obruby za výhodné outletové ceny! Tato speciální nabídka je dostupná pouze v naší outletové prodejně Eurooptik Prostějov – Plumlovská (OC KUBUS). Přijďte a prozkoumejte široký sortiment kvalitních brýlových obrub pro dokonalý vzhled. 

 

Partnerské prodejny

Adresa

Žižkovo nám. 120/2
Prostějov, 796 01
Česká republika