Dioptra optik

Poctivá optika s českými kořeny

Firma dioptra optik s.r.o. je společností s kořeny v naší matičce zemi, s českým kapitálem, řízenou českým managementem a orientovanou především na českého zákazníka.

Vznikla v květnu roku 2003 oddělením od mateřské  firmy Dioptra a.s.  – tradičního výrobce brýlových skel a optických pomůcek.

Od té doby naše oční optika obsloužila více než stovky tisíc zákazníků podle jejich potřeb na míru.
V současnosti má dioptra síť optik po ČR s největším zastoupením optik v Plzni. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou, proto dbáme na kvalifikovanost našeho týmu s personalizovaným přístupem a širokou škálu doplňkových služeb.

 

Zaostřeno na váš zrak

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, kterému naše služby pomohou minimalizovat nevýhody spojené s oční vadou včetně pálení očí.

Každá z našich optik je zaostřena na váš zrak a poskytuje hned několik doplňkových služeb: komplexní poradenství při výběru brýlí, vyšetření zraku, aplikace kontaktních čoček a drobné i větší opravy či úpravy.

Udržujeme krok s dobou, posouváme se dál s vývojem oční vědy a aktualizujeme produktové nabídky i služby. Například multifokální brýle, ať již v klasické či samozabarvovací podobě nebo progresivní novinkou pro eliminaci dětské myopie ve formě  Miyosmart čoček značky Hoya.

Naše značky a produkty

Díky dlouholetým zkušenostem víme, co je kvalitní a funkční, ale také, co sluší a poutá pozornost. Mezi naše neoblíbenější značky patří: Gant, Levi´s, Polaroid, Moschino, Carrera, Ray Ban, Carolina Herrera, Tom Ford, Max Mara, Rudy Project, Pierre Cardin, Oakley, Marc Jacobs, Woodys, Marciano, R2.

Jaké obroučky na brýle brýle jsou u nás dostupné? Dioptrické brýle dámské, dioptrické brýle pánské, dětské dioptrické brýle, sportovní brýle, ale také sportovní brýle dioptrické, kontaktní čočky včetně jejich aplikace a také kvalitní sluneční brýle s UV ochranou.  Samozřejmostí jsou kvalitní skla včetně samozabarvovacích s rozličnými úpravami na míru.

Multifokály

Uvažujete-li o multifokálních brýlích (kombinované na dálku, na počítač a do blízka) nebo kancelářských brýlích, můžete u nás vybírat z velmi široké nabídky dioptrických obrub a skel. Prvonositelům multifokálních čoček je plně k dispozici specialista.

Brýlové čočky

Kompletně vyhotovené brýle dodáváme ve vybraných brýlových čočkách od předních českých distributorů značek Hoya a Pentax. Díky těmto čočkám garantujeme kvalitní a inovativní produkty pro lepší život.

Benefity

Podporujeme benefitní programy Sodexo, Edenred, Benefity, Benefity plus, FKSP, Senior Pasy a UP – Gallery Beta.

Jako další benefity doporučujeme pravidelně sledovat naše webové stránky a sociální sítě, kde se dozvíte o akčních nabídkách jako například akce na multifokální skla nebo sezónní výprodej vybraných modelů dioptrických či slunečních brýlí.

Podporujeme

Během roku se aktivní podílíme hned na několika projektech a jsme hrdými partnery hned několika projektů. Rádi bychom zmínili spolupráci s Club Lions Plzeň ladies, kdy se společným úsilím podílíme na péči o dětský zrak formou vyšetření zraku pomocí diagnostického přístroje – autorefraktometru PlusoptiX.

Dárkové poukazy

podporujeme benefitní programy

brýle v akci

Benefitní programy

Benefity

Využijte firemní benefity od vašeho zaměstnavatele a uplatněte je při nákupu na některé z našich optik.
www.benefity.cz

FKSP

Využijte fond kulturních a sociálních potřeb efektivně a získejte tak příspěvek na nákup na naší optice.
www.fksp-priklady.cz

SENIOR PASY

Slevy a výhody pro seniory ve výši 5-50%. Podpora od 55 let.
www.seniorpasy.cz

Benefit Plus

Benefit Plus
Roztočte své body díky programu Benefit Plus a využijte je pro nákup kompletní zakázky brýlí.
www.benefit-plus.cz

Edenred

Z volnočasové poukázky Edenred můžete uplatnit svoje benefity na nákup na jedné z našich poboček.
www.edenred.cz

Sodexo

Díky Sodexo můžete využít své benefity. Hradit můžete papírovými poukázkami nebo kartou Sodexo.
www.sodexo.cz

UP - Gallery Beta

Široké využití benefitu, které lze uplatit mimo jiné i na našich optikách.
www.gallerybeta.cz

Nevíte si rady, jak využít benefitní program? Ozvěte se nám a rádi poradíme.

partnerské prodejny

Oxa Optik

www.oxaoptik.cz

HD Vision optik

www.hdvisionoptik.cz

Optika Panenka

www.optikapanenka.cz

Optika Jakešová

www.optikajakesova.cz

Kariéra u dioptra optik

Nezáleží na tom, zda jsi na začátku své kariéry nebo už máš za sebou mnoho let práce, vždy se naskytnou nové výzvy k růstu. Pokud se chceš dále rozvíjet a hledáš novou příležitost, pojď do toho s námi!

Prodávané značky

Jak to u nás vypadá

@dioptraoptik

Označte @dioptraoptik ve svých nových brýlích
a buďte díky tomu vidět

This is default text for notification bar