Kontaktní čočky jako alternativní řešení pro řidiče a cyklisty

Říj 11, 2023

Jste nadšený řidič nebo vášnivý cyklista? Víte, jak důležitý je ostrý zrak pro bezpečnou jízdu. Kontaktní čočky a speciální brýle pro řidiče a cyklisty. Celkově platí, že volba mezi kontaktními čočkami a brýlemi závisí na vašich individuálních preferencích a potřebách. Bez ohledu na to, co si vyberete, je měření zraku zásadním prvkem pro bezpečné řízení nebo cyklistiku.

Kontaktní čočky

Kontaktní čočky jsou oblíbenou volbou pro ty, kteří se chtějí vyhnout nošení brýlí. Mají několik výhod pro řidiče i cyklisty.

Široký zorný úhel: kontaktní čočky vám umožňují vidět bez omezení, protože neexistuje rám brýlí, který by omezil vaše pole zorného pole. To je zvláště důležité při řízení nebo cyklistice, kde musíte mít přehled o celém okolí.

Snížení odlesků a odparů: kontaktní čočky eliminují problém odlesků na sklech brýlí, což může být velmi rušivé při řízení za slunečného dne. Taktéž se nemusíte bát, že vaše čočky se zamlží, což je častý problém s brýlemi.

Pohodlnost: kontaktní čočky jsou pohodlné a nemají nežádoucí efekty, jako jsou otisky na nose nebo těsné brýlové ráfky, které mohou být nepříjemné při delších jízdách.

Další články

Email

eurooptik@seznam.cz

Partnerské prodejny

Adresa

Žižkovo nám. 120/2
Prostějov, 796 01
Česká republika